Nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčky ihned

Nebankovní půjčky ihned jsou u zákazníků oblíbené především díky své snadné dostupnosti. Společnosti z nebankovního sektoru si na rozdíl od bank zpravidla neprověřují potenciální klienty prostřednictvím úvěrového registru Solus. Rovněž jsou vyhledávané pro větší přizpůsobivost klientovým potřebám a rychlejšímu sjednání.

Nebankovní půjčka skutečně ihned

Nebankovní půjčky ihned a úvěry jsou ideální pro klienty, kteří se nechtějí vázat k žádné bance založením běžného účtu, nebo kteří mají záznam v úvěrovém registru. Založení běžného účtu u vybrané banky sice nebývá podmínkou všech bankovních společností, ale důraz na prověřování klienta už ano. Banky jsou o poznání opatrnější a všechny si svého klienta nahlédnutím do registru dlužníků prověří. A v případě, že u něj najdou záznam, je schválení půjčky prakticky vyloučeno, snad jen ve výjimečných případech může dojít k odsouhlasení půjčky. Finanční společnosti z nebankovního sektoru si potenciálního zákazníka obvykle neprověřují, i když najdou se i takové, které se drží stejné zásady obezřetnosti jako bankovní společnosti.

Nebankovní půjčky ihned

Půjčky od nebankovních institucí jsou v posledních letech stále vyhledávanější a využívá je velmi mnoho spotřebitelů, kteří se dostali do finančních potíží a problémů se splácením bankovních půjček. Na rozdíl od bankovních úvěrů jsou nebankovní půjčky ihned relativně přístupnější, takže je může využít poměrně široké spektrum klientů, na které banky neberou ohledy. Další věc je, že v případě bankovních půjček, musíte čekat na vyřízení dlouhou dobu, což může být také problém. Jestliže si například musíte půjčit ihned několik tisíc a nemůžete si dovolit čekat do té doby, než bankovní ústav úvěr schválí, pravděpodobně Vás budou lákat nebankovní půjčky ihned. Téměř žádná banka nenabízí tak výhodnou službu, jako jsou nebankovní půjčky ihned. Není divu, že jsou mezi lidmi tak vyhledávané.

+420 226 292 050

+420 778 000 002

info@prontopujcka.cz

pronto.pujcka

PRACOVNÍ DOBA

PO - PA: 9:00 - 17:00
SO - NE: zavřeno

Reprezentativní příklad splácení při výši úvěru 30 000 Kč je výše splátky 1 995 Kč, počet splátek 24, RPSN 62,63 %. Celková částka k úhradě je 47 880 Kč. Možná doba splácení je 12 až 48 měsíců s maximálním RPSN 412%. Touto nabídkou nevzniká právní nárok na poskytnutí úvěru. Každá žádost o úvěr je posuzována individuálně dle bonity žadatele a může se od prezentované lišit.

PRONTO PŮJČKA od 10.000 do 100.000 Kč

+420 226 292 050

+420 778 000 002

info@prontopujcka.cz

pronto.pujcka

PRACOVNÍ DOBA

PO - PA: 9:00 - 17:00
SO - NE: zavřeno